Elektrikli Benmari En Ucuz Modelleri ve Fiyatları Tavsiye Yorum

Elektrikli Benmari En Ucuz Modelleri ve Fiyatları Tavsiye Yorum

Elektrikli Benmari, İşletmelerde sunulan yiyeceklerin sıcak olarak tutulabilmesi amacıyla üretilen Elektrikli Benmari modellerimiz mutfağınızda en önemli çözüm ortağınız olacak ürünler arasında yer almaktadır. Farklı modellerimiz mutfağınıza uygun özelliklerde üretilmiştir ve uzun ömürlüdürler.
En iyi Elektrikli Benmari modellerimiz paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Hijyeniklerdir ve emniyet donanımlarına sahiptirler. Tek setliden başlayıp beşli set üstüne kadar farklı modellerimiz bulunmaktadır. Mutfağınızda sıcak yemek servisi ihtiyacınız için size en uygun olan modelimizi seçebilirsiniz.
En ucuz Elektrikli Benmari fiyatlarımız ile mutfağınızın ölçülerine en uygun ürünlere ekonomik olarak ulaşabilirsiniz. En kaliteli Elektrikli Benmari modellerini sitemizdeki bu kategori altında bulabilirsiniz. Piyasada satılan ürünler ile karşılaştırdığınız zaman en uygun ve kaliteli ürünlerin sitemizde bulunduğunu göreceksiniz. Bu kaliteli ürünlere ulaşmak için sizlere farklı ödeme seçenekleri sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey size uygun modeli seçmek ve satın almak.
Bu kategoride bir ürün alımı düşünüyorsanız daha önce bu tür ürünleri kullananların Elektrikli Benmari tavsiye ve yorumlarını da göz önünde bulundurmanızda fayda bulunmaktadır. Bu kapsamda sizler için ürün ile ilgili kullanıcı yorumlarını da sunmaktayız.

Bein MarieGenel Özellikleri:
- Elektrikli Elektrikli Benmari altında kaynayan suyun buharı ile hazne içinde ki yemeğin servise hazır sıcaklıkta muhafazasını sağlar.
- Tamamı paslanmaz çelik malzemeden üretilen Elektrikli Benmari modelleri gıda ürünlerinde kullanıma uygundur.
- Su Elektrikli Benmari haznesine el ile ilave edilerek kullanılmaktadır.
- Ayarlanabilir termostatı sayesinde 0-90 °C arasında dilediğiniz sıcaklığa ayarlayarak kullanabilirsiniz.
- Her gastronom küvet haznesinin kendi kapağı vardır.
- Set üstü Elektrikli Benmari olarak kullanılmaktadır.
- Elektrikli Benmari modellerimiz de cam yoktur. (Nakliye sırasında sorun yaşanmaktadır.) Cam yuvaları hazır dilerseniz cam kestirebilirsiniz.
- CE belgeli
– 2 Yıl Garantilidir.
Elektrikli Benmari, Elektrikli Benmari modelleri, Elektrikli Benmari çeşitleri, Elektrikli Benmari fiyatları, en iyi Elektrikli Benmari, en ucuz Elektrikli Benmari, en kaliteli Elektrikli Benmari, sanayi tipi Elektrikli Benmari, profesyonel Elektrikli Benmari, endüstriyel Elektrikli Benmari

Hiç yorum yok