Sahlep kazanı - Salep Kazanı En Ucuz Modelleri ve Fiyatları Tavsiye Yorum

Sahlep kazanı - Salep Kazanı En Ucuz Modelleri ve Fiyatları Tavsiye Yorum

Sahlep kazanı gibi ürünleri Bain - Marie yöntemi ile sıcak tutmak amacıyla tasarlanmış olan ürünlerimizi bu kategori başlığı altında bulabilirsiniz. Kafe, pastahane, turistik işletmeler vb. tesis ve işletmelerin müşterilerine sıcak sahlep ve çikolata sunabilmelerine olanak sağlayan Sahlep kazanı modellerimize göz atmaya ne dersiniz.
En iyi Sahlep kazanı modellerimizi sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. Kaliteli ürünleri en iyi fiyatlar ile bulabileceğiniz sitemizdeki bu ürünlerde Bain - Marie yöntemi kullanıldığından sıcak içecekler yoğunlaşmaz ve haznenin dibine yapışma gibi olaylar yaşanmaz. İlave olarak sürekli dönen karıştırma paleti sayesinde akışkan bir kıvam elde edilir ve topaklanma yaşanmaz.
En ucuz Sıcak Sahlep kazanı fiyatlarını aramaktan yoruldu iseniz sitemizi henüz ziyaret etmemişsiniz demektir. En kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri farklı model seçenekleri ile sitemizde bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz En kaliteli Sahlep kazanı ürünlerini dilerseniz sitemizde sizlere hizmet sunan müşteri temsilcimize danışarak da tedarik edebilirsiniz.
Bu kategoride bir ürün alımı düşünüyorsanız daha önce bu tür ürünleri kullananla Sahlep kazanı tavsiye ve yorumlarını da göz önünde bulundurmanızda fayda bulunmaktadır. Bu kapsamda sizler için ürün ile ilgili kullanıcı yorumlarını da sunmaktayız.

Sıcak Çikolata & Sahlep


Genel Özellikleri:
- Haznesi gıda tüketiminde kullanılan ısıya dayanıklı polikarbon hazneden üretilmiştir.
- "BAIN-MARIE" yöntemi ile sahlep veya sıcak çikolata gün boyu sıcak ve servise hazır olarak muhafaza edilir.
- Karıştırma sistemi ile kıvamı sürekli uygun tutulur ve dibi tutması engellenir.
- Kolay temizlenen musluk sistemi kullanılmıştır.
- Termostatlı ısı kontrol sistemi ile dilediğiniz sıcaklığa sabitleyerek ekonomik kullanım sağlayabilirsiniz.
- Şehir elektriği (220 V) ile çalıştırılabilme özelliği
- Profesyonel kullanımlar için dizayn edilmiş yüksek performanslı üründür.
- Paslanmaz şok tüp rezistans ile makine performansı arttırılmıştır.
- Uzun ömürlü, dayanıklı ve kolay temizlene bilme özelliği ile hijyenik kullanım sağlayan paslanmaz çelik gövdelidir.
- CE belgeli
– 2 Yıl Garantilidir.
Sahlep kazanı, Sahlep kazanı modelleri, Sahlep kazanı çeşitleri, Sahlep kazanı fiyatları, en iyi Sahlep kazanı, en ucuz Sahlep kazanı, en kaliteli Sahlep kazanı, sanayi tipi Sahlep kazanı, profesyonel Sahlep kazanı, endüstriyel Sahlep kazanı

Hiç yorum yok