Set üstü benmari En Ucuz Modelleri ve Fiyatları Tavsiye Yorum

Set üstü benmari En Ucuz Modelleri ve Fiyatları Tavsiye Yorum

Set üstü benmari, İşletmelerde sunulan yiyeceklerin sıcak olarak tutulabilmesi amacıyla üretilen Set üstü benmari modellerimiz mutfağınızda en önemli çözüm ortağınız olacak ürünler arasında yer almaktadır. Farklı modellerimiz mutfağınıza uygun özelliklerde üretilmiştir ve uzun ömürlüdürler.
En iyi Set üstü benmari modellerimiz paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Hijyeniklerdir ve emniyet donanımlarına sahiptirler. Tek setliden başlayıp beşli set üstüne kadar farklı modellerimiz bulunmaktadır. Mutfağınızda sıcak yemek servisi ihtiyacınız için size en uygun olan modelimizi seçebilirsiniz.
En ucuz Set üstü benmari fiyatlarımız ile mutfağınızın ölçülerine en uygun ürünlere ekonomik olarak ulaşabilirsiniz. En kaliteli Set üstü benmari modellerini sitemizdeki bu kategori altında bulabilirsiniz. Piyasada satılan ürünler ile karşılaştırdığınız zaman en uygun ve kaliteli ürünlerin sitemizde bulunduğunu göreceksiniz. Bu kaliteli ürünlere ulaşmak için sizlere farklı ödeme seçenekleri sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey size uygun modeli seçmek ve satın almak.
Bu kategoride bir ürün alımı düşünüyorsanız daha önce bu tür ürünleri kullananların Set üstü benmari tavsiye ve yorumlarını da göz önünde bulundurmanızda fayda bulunmaktadır. Bu kapsamda sizler için ürün ile ilgili kullanıcı yorumlarını da sunmaktayız.

Bein MarieGenel Özellikleri:
- Elektrikli Set üstü benmari altında kaynayan suyun buharı ile hazne içinde ki yemeğin servise hazır sıcaklıkta muhafazasını sağlar.
- Tamamı paslanmaz çelik malzemeden üretilen Set üstü benmari modelleri gıda ürünlerinde kullanıma uygundur.
- Su Set üstü benmari haznesine el ile ilave edilerek kullanılmaktadır.
- Ayarlanabilir termostatı sayesinde 0-90 °C arasında dilediğiniz sıcaklığa ayarlayarak kullanabilirsiniz.
- Her gastronom küvet haznesinin kendi kapağı vardır.
- Set üstü Set üstü benmari olarak kullanılmaktadır.
- Set üstü benmari modellerimiz de cam yoktur. (Nakliye sırasında sorun yaşanmaktadır.) Cam yuvaları hazır dilerseniz cam kestirebilirsiniz.
- CE belgeli
– 2 Yıl Garantilidir.
Set üstü benmari, Set üstü benmari modelleri, Set üstü benmari çeşitleri, Set üstü benmari fiyatları, en iyi Set üstü benmari, en ucuz Set üstü benmari, en kaliteli Set üstü benmari, sanayi tipi Set üstü benmari, profesyonel Set üstü benmari, endüstriyel Set üstü benmari

Hiç yorum yok